בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחרה

 

מעצבים שמלת כלה? או אולי בגד לאם הכלה והמלוות? בד התחרה הוא הבד המושלם להגשמת חלומה של כל כלה!

סקורניק איתן סוכנויות בע"מ היא חברה יבואנית המתמחה בייבוא מגוון רחב של סוגי בדים, אביזרי אופנה ואביזרים לתפירה המתאימים לשימוש תעשייתי וביתי.

עם חברת סקורניק איתן סוכנויות בע"מ תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

  • כל סוגי התחרה
  • שירות אמין ומקצועי
  • אביזרים ייעודיים לתעשיית הטקסטיל
  • צוות מנוסה עם ותק של למעלה מ-30 שנה

יש לכם שאלות? זקוקים למידע נוסף? הצוות המקצועי שלנו מחכה לכם עכשיו בטלפון:
 04-8416661

 
 

מהו בד התחרה?

 
בד התחרה הוא אריג אוורירי העשוי במכונת תפירה או בתפירה ידנית מבד כותנה או משי. ניתן לייצר את הבד בשני תהליכים: או בהסרת חוטים מבד ארוג, או באמצעות טכניקת אריגה מיוחדת השומרת על החורים בין חוטי האריג. בעבר, תחרה הייתה שייכת לתחום אחד- הלבשה תחתונה בחדר המיטות. עם השנים, נהייתה נפוצה בשימוש בשמלות ערב במראה שמרני וגם נועז.
 

סוגי תחרות

 
ישנם סוגים שונים של תחרות: תחרה אירית, תחרה אסטונית, תחרת קרושה, תחרה מבד לייקרה, תחרת סולטיס יוקרתית מתוצרת צרפת, תחרה ליצירת אפליקציית מעוטרת בפנינים ועוד. השתיים האחרונות הן הנפוצות והמתאימות ביותר לעיצוב שמלות כלה.
 

מראה הווינטג'

 
בד התחרה מתאים לעיצוב שמלת הכלה, אם הכלה ושאר המלוות באירוע. ניתן לשלבו בשמלות נשפכות ודרמטיות ובשולי השמלה. בנוסף, הבד מתאים מאוד לעיצוב בסגנונות הקלאסי, הרומנטי והווינטג' שהוא תת סגנון של הרומנטי. כך למשל, אם כלה מעוניינת ביצירת מראה בסגנון רומנטי או וינטג' ביום המיוחד שלה, אפשר להתאים מסרקת ראש משובצת פנינה או פרחים צהובים, צמיד תחרה ליד עם פרחים ואפליקציית תחרה כתוספת לעיצוב השמלה.
 

עוד שימושים לתחרה

 
בנוסף, אפשר לשלב את התחרה בעיצוב של שמלה "קצפת" מרובת שכבות, ככיסוי לבד בטנה פנימי או אפילו ישירות על העור כדי להראות שקיפות, החושפת את אזור ה"דה- קולטה" (עצם הבריח) והכתפיים היפה אצל האישה.
 

שמלת תחרה לכל מגזר

 
כל שמלה, נתפרת על פי מידותיה האישיות של הכלה או המלווה וכן לפי דרישותיה וסגנונה האישי. כך ניתן להתאים שמלות תחרה לנשים מהמגזר החילוני והדתי כאחד.

יש לכם רעיון לעיצוב מיוחד המשלב תחרה? התקשרו עכשיו לבירור המלאי הזמין של בדי התחרה שלנו! 04-8416665
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662