בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פייטים

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

מכירת פייטים בסיטונאות

 
 
פייטים על בד
 
 
 
כחלק משמלה או בדים וגם לעיצוב אביזרי בית שונים כדוגמת כריות או וילונות- פייטים הם לא תמיד הבחירה המובנת מאליה ותמיד הבחירה המפתיעה והמעניינת משלל אביזרי האופנה הקיימים בשוק. פייטים מגיעים במגוון של צורות ובעיקר מגוון רחב של צבעים ויכולים לקשט למעשה כל פריט אופנתי שבו נחפוץ.
 

פייטים בשמלות כלה ובשמלות ערב

 
כאשר מדובר על אירוע נוצץ ומשמעותי- אין ספק שהבחירה בפייטים על גבי הבגד היא מדויקת ונכונה. במינון הנכון, פאייטים יוצרים מראה מעניין יותר לבגד ומשווים לו אופי יוקרתי יותר.
 
 
 
טיפ חשוב לשילוב פייטים בשמלות ערב ובשמלות כלה: המינון הוא הכל. חשוב לא להגזים במינון כדי לא ליצור מראה זול לבד.
 

פייטים להשלמת העיצוב

 
 
פייטים
 
 
 
כל כרית ישנה או וילון חלק יכולים לקבל חזות קצת יותר רעננה אם מוסיפים להם פייטים. בחירת צבעי הפייטים חייבת להיעשות בתיאום מלא עם צבע הבד. ניתן לבחור אחד מהשניים: התאמת צבע פייטים הדומה לגוון הפריט המעוצב או בחירה בפייטים שהגוון שלהם שונה ומנוגד לגוון הפריט כדי למשוך את העין.
 
טיפ חשוב מהמומחים: אם אין לכם עין עיצובית אך אתם מעוניינים לחולל שינוי בבדים שלכם, אל תהססו להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הטקסטיל שיוכל להמליץ לכם על השילובים  הנכונים ביותר
 
 
 
 
אנו באיתן סוכנויות מתמחים במכירת אביזרי תפירה בסיטונאות. בואו אלינו ונוכל לבחור יחד אתכם את הפייטים המתאימים לכם ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662