בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליאסטר

 

מתחתנים? יש לכם אירוע נוצץ להתלבש אליו? מחפשים בד חזק ועמיד לעיצוב? כל הדרכים מובילות לפוליאסטר!

חברת סקורניק איתן סוכנויות בע"מ מתמחה בייבוא בדי מעצבים לשמלות ערב ושמלות כלה ובנוסף מספקים אביזרי אופנה ואביזרי תפירה משלימים.

בואו ליהנות ממגוון היתרונות של לחברת סקורניק איתן סוכנויות בע"מ להציע לכם:

  • מגוון רחב של בדים לעיצוב
  • צוות מנוסה בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון
  • בדים איכותיים עשויים בטכנולוגיה חדשנית
  • שירות מקצועי ויעיל

מצאתם באתר מוצר שתואם לצורכיכם? זקוקים למידע נוסף? המומחים שלנו מחכים לכם עכשיו בטלפון: 04-8416661

30 שניות על פוליאסטר

פוליאסטר הוא חומר המשתייך לתת קטגוריית של הפולימרים המעובים המכילים תרכובת אסטרית. הפוליאסטר אמנם מצוי בטבע, אבל המונח מתייחס לרוב למשפחה רחבה של פוליאסטרים סינתטיים. הפוליאסטר הסינתטי הראשון, הוכנס לשימוש במלחמת העולם הראשונה לבגדים חסיני-מים. 

עיצוב אופנה בשילוב פוליאסטר

כאשר משתמשים במילה פוליאסטר, מתכוונים לבגדים שנארגו מסיבי פוליאסטר. סיבי פוליאסטר נארגים לעתים קרובות יחד עם כותנה לשם ייצור אריג המשלב את היתרונות של שני חומרי הגלם: רכות (מהכותנה) ועמידות וחוזק (מהפוליאסטר). עצם העירוב של ייצור הבגד העשוי פוליאסטר בכותנה, מסייע במניעת זיעה וריחות לוואי.

ניקוי פוליאסטר

להסרת כתם דבק מבד לאחר ששהה בחום רב, יש להשתמש באלכוהול. לניקוי בד הפוליאסטר ניתן להכניס למכונה בטמפרטורה נמוכה של עד 30 מעלות, בתכנית לכביסה ידנית של חצי שעה, והפעלה ללא סחיטה. או לחלופין באמצעות כביסה ידנית, בהשריה במים פושרים עם טקסטיל שמפו. כמובן שאין לשים במייבש, אלא לתלות באזור מוצל.

הסוף לקמטוטי הבגד

בד הפוליאסטר הוא בד סינטטי, וככזה הוא מתאפיין בחוזק, עמידות בפני קמטים ושמירה על הצבע בכביסה, כך שאם יש לכם אירוע חשוב ורשמי ואתם לא רוצים להיראות מרושלים, הבד הזה יעשה את העבודה בכך שלא יתקמט על הגוף, גם במצבים של חום.

יש לכם שאלות לגבי סוג הבד? חייגו עכשיו למידע נוסף לגבי הבד המתאים לצורכי העיצוב שלכם!
 04-8416661

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662