בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סברובסקי

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

מכירת אבני סברובסקי בסיטונאות

 
איתן סוכנויות מייבאת ומשווקת בישראל את מוצרי חברת סברובסקי (SWAROVSKI). 
חרוזים, אבני הדבקה (גם לציפורניים), אבני שיבוץ, אבני תפירה ותליונים. מגוון המוצרים הרחב המצוי דרך קבע במחסני החברה בארץ מאפשר לכם להנות מהשפע והברק שיכולה להציע רק חברת סברובסקי. איתן סוכנויות היא משווקת של אבני החברה. החברה מקפידה על יבוא הדגמים החדישים והמושקעים ביותר מתוצרת החברה. חברת סברובסקי מסוגלת לספק פתרון לעיצוב של כל שמלת כלה, ולכן מומלץ לבחון מוצרים מתוצרת החברה לצורך קישוט שמלת הכלה. ניתן להתרשם ממבחר הדגמים המיוחדים באולם התצוגה של איתן סוכנויות. הקריסטלים של החברה יעניקו לשמלה את הזוהר המיוחד שכל אישה מחפשת. אל תתפשרו על תחליפים זולים, לכו על הדבר האמיתי!
 
 
מגוון רחב של אבני סברובסקי מדהימות! צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם:
 

04-8416661

 
 
המכירה מתבצעת בסיטונאות בלבד
 
 
חרוזים-סברובסקי
 
 
 
סברובסקי
 
 
 
אבני סברובסקי
 
 
 

למה דווקא אבני סברובסקי?

 
חברת סברובסקי היא יצרנית הקריסטלים המפורסמת ביותר בעולם. חברה זו נוסדה בשנת 1895, ומאז מייצרת מוצרי קריסטל שונים ומגוונים, המהווים מקור השראה למעצבים בתחומים שונים: עיצוב תיקים ונעליים, קישוט משקפיים וכמובן בניית תכשיטים. הקריסטלים נמצאים בשימוש נרחב בקישוט בדים ושמלות כלה. כידוע, שמלת כלה שונה מכל שמלת ערב אחרת, ולכן צרכים להיות עליה מרכיבים מיוחדים שלא רואים על בגדים אחרים. אבני סברובסקי מתאפיינות בכך שאינן זוהרות מדי, ולא מוזילות את מראה השמלה, מצד שני לא ניתן לפספס את האבנים הללו על שום שמלה. במלים אחרות, אבנים אלו הן האביזר המתאים ביותר לקישוט שמלת כלה ובכך להעניק לה מראה יוקרתי ומיוחד. הבד ממנו עשויה השמלה חשוב מאוד, אך כמה יפה שהוא לא יהיה, הוא לא מספיק כדי ליצור מראה זוהר. האבנים מתאימות לכל סוגי הבדים, בדים זוהרים כמו המשי, או בדים פשוטים יותר למראה כמו השיפון.

 

אבני סברובסקי בעיצוב שמלות

 
בשנים האחרונות, הטרנד החדש הוא שמלות נופלות המחליפות את השמלות המנופחות. אין ספק שאלו הן שמלות יפות מאוד, המתאימות לכל כלה, אך מצד שני, אחרי שהורידו את הנפח של השמלות, הורידו הרבה מהייחוד של שמלות הכלה. מסיבה זו חשוב במיוחד להשקיע בקישוט שמלות כלה באמצעים כדוגמת אבנים ופנינים. הקישוטים הללו נמצאים בדרך כלל על כתפיות רחבות, על החגורה (אם יש) או באזור המחוך. דגמים רבים של שמלות כלה משאירים את גב הכלה חשוף (או לפחות יוצרים אפקט של גב חשוף). שמלות מסוג זה נתפרות בדרך כלל מבדי תחרה שונים, ואבני סברובסקי יתרמו רבות לקישוט מעטפת הפתח בגב. קישוטים אלה יסייעו רבות לכל כלה להסתיר את החלקים שהיא פחות אוהבת בגופה, זאת על ידי כך שהאבנים יסיתו את תשומת הלב למקום אחר. האבנים משמשות גם לעיצוב נעלי כלה. ניתן להצמיד אבנים קטנות ועדינות לנעליים, אך צריך לעשות זאת בצורה שתתאים לשמלת הכלה ולנעליים עצמן.כיום רווחת יותר ויותר התופעה של צבעים נוספים המעורבים בתוך שמלת הכלה. במלים אחרות, תם עידן הדומיננטיות המוחלטת של הצבע הלבן על שמלות הכלה. כך, ניתן להוסיף אפליקציה בצבע תכלת בהיר על מחוך השמלה, ולהתאים נעליים בצבע זהה. אין ספק ששמלה כזו תיראה מיוחדת ויוקרתית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662