בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים על חרוזים

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

טיפים לעיצוב בגדים בחרוזים

 
אז למרות הכותרת של המאמר, ולמרות שבוודאי גם את זה היה אפשר, את הטיפים לעיצוב בגדים בחרוזים, לא נכתוב כשורות בבתים מתחרזים, אלא ניתן עצות מקצועיות ככל האפשר, כדי שתשדרגו את הבגדים שלכם, כי הרי זה העיקר.
 

חרוזים לשדרוג בגדים ישנים

 
יש לכם ג'ינס ישן ששוכב בארון כי כבר נמאס לכם מאיך שהוא נראה? שדרגו אותו באמצעות חרוזים. רכשו חרוזים על פי הטעם האישי שלכם, ופשוט תפרו אותם לג'ינס. המראה שיתקבל יהיה מיוחד ויפה כל כך, שלא תבינו איך לא עשיתם את זה עד היום. לא רק ג'ינס אפשר לשדרג באמצעות חרוזים. לכל בגד ישן שאתם כבר לא לובשים רק כי הייתם מעדיפים שייראה לפחות קצת יותר מעניין, ניתן להוסיף חרוזים במגוון עיצובים ובשלל צבעים, ולתת "טוויסט" למראה הישן והסטנדרטי שלו. נסו, ואנחנו בטוחים שלא תתאכזבו.
 

מוסיפים הרבה ליום המאושר בחייך

 
 
אם את עומדת להתחתן בקרוב, קודם כל נאחל לך הרבה מזל טוב. ואם את מעוניינת להיות כלה שלא רואים כל יום, ולהוסיף אלמנט שייתן לשמלה שלך שדרוג מקסים, אנחנו מציעים לך לעשות שימוש בחרוזים. חרוזים יכולים להוסיף כל כך לשמלה הלבנה, להדגיש אזורים מסוימים במקומות הנכונים ולגרום לכך שכולם לא יפסיקו להתפעל. בחרי לך חרוזים שאת אוהבת במיוחד, גשי איתם למעצב שמלת הכלה שלך וביחד החליטו היכן מתאים למקם את אותם חרוזים. מובטחת לך תוצאה נהדרת, שתשדרג את השמלה שלך לפחות ברמה אחת למעלה, ותגרום לך להיות הכי יפה ומיוחדת שרק אפשר ביום הכי-הכי מאושר.
 

 

לא רק לשמלות כלה

 
לא רק שמלות כלה ניתן לשדרג באמצעות חרוזים. גם שמלות ערב מיוחדות יהפכו להיות שמלות ייחודיות שלא רואים בכל מקום, באמצעות שימוש בחרוזים המתאימים. בחרי לך חרוזים בטעם שלך ובצבע שלך, ומקמי אותם במקומות הנכונים על גבי השמלה. בטוח שתמשכי המון מבטי התפעלות בזכות השדרוג הפשוט-אבל-המתוחכם הזה.
 

לא רק לבגדים

 
באמצעות חרוזים ניתן לשדרג לא רק את מראה הבגדים, אלא גם מראה של וילונות ושל בדים נוספים. תארו לעצמכם וילון בסלון המעוטר בחרוזים יפהפיים, או כיסוי מיטה מעוטר בחרוזים מתאימים. החרוזים יוסיפו כל כך הרבה למראה הבד ולמראה העיצובי של החדר בכלל, עד שלא תבינו איך ולמה לא עשיתם את זה קודם.
 

עיצוב בחרוזים – סיפורי בדים

 
איתן סוכנויות מציעה לכם מבחר עצום של חרוזים, במגוון צבעים וגדלים, באמצעותם תוכלו לשדרג כל בגד וכל בד ולהוסיף המון למראה המקורי שלו. בנוסף תוכלו להשיג אצלנו שלל בדים יפהפיים, ולעצב לכם מהם וילון, כיסוי מיטה, בגד וכל מוצר בד שתבחרו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בתחומי בדים וחרוזים, ולספק לכם ייעוץ מקצועי מתאים. שיהיה לכם עיצוב מקסים בחרוזים!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662