בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כפתורים

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 
כפתורים לתפירה, עבור כל מטרה!

לאן שלא תפנו את מבטכם, סביר מאוד להניח שתראו כפתורים. אין ספק שזהו אחד ממוצרי התפירה הנפוץ ביותר, שכן הוא משמש לכל מיני מטרות: יש אותו כמעט על כל פריט שאנו לובשים, בציפיות לכריות נוי, בחגורות, בארנקים, בתיקים ובאינספור מוצרים אחרים. נדמה שכפתורים הם אחד הדברים הבסיסיים ביותר שצריכים להיות במלאי של כל מי שעוסק בתעשיית הטקסטיל, הביגוד והאופנה. ככל הנראה, אין עוד המצאה יעילה יותר מזו המאפשרת פתיחה וסגירה נוחה של מוצרי טקסטיל שונים: כל מה שצריך לעשות הוא לרכוס את הכפתור בלולאת הבד המיועדת לו לצורך סגירה ולפרום אותו לצורך פתיחה.

סקורניק איתן סוכנויות בע"מ היא אחת החברות המובילות בתחום הייבוא והשיווק של אביזרי תפירה, ושמה הולך לפניה בזכות היחס האישי שמעניק צוות העובדים ללקוחות החברה ובזכות המוצרים הנפלאים שניתן למצוא אצלה. אין זה מפליא שלאורך שנות פעילותה צברה אלפי לקוחות שנהנים ממבחר גדול של כפתורים, בדי מעצבים לשמלות כלה וערב ואביזרי אופנה אחרים הנמכרים בסיטונאות.
 
כפתורים ומוצרי טקסטיל
 
מצורך פרקטי ופונקציונלי לאביזר אופנה

ללא ספק כפתורים עברו במשך השנים כמה וכמה גלגולים. בהתחלה הם היו מיועדים אך ורק לצרכים פרקטיים: למרות שמדובר באביזרים קטנים, הם היו אביזרים הכרחיים שבלעדיהם הבגדים היו עלולים ליפול מהגוף או לחשוף אותו, או לחלופין, חפצים היו עלולים להתפזר אם לא סוגרים כראוי תיקים או מוצרי טקסטיל אחרים.
 
עם זאת, בשנים האחרונות הכפתורים הפכו לאביזרי אופנה של ממש. הם אמנם מאז ומתמיד שדרגו כל בגד ואקססוריז, אך בזמן האחרון החלו גם להדביק אותם ולתפור אותם על כל מיני מוצרים אך ורק לשם היופי.

כפתורים מכל הסוגים

קיימים כפתורים מסוגים שונים: יש קטרים שונים, מגוון חומרים (עץ, זכוכית, מתכת, פלסטיק ועוד), פשוטים ואלגנטיים, בעלי שני חורים, שלושה או ארבעה, מצופים במתכת או בבד וכן הלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סגנונות ודוגמאות. עם מבחר גדול כל כך אין לנו כל ספק כי תמצאו את מה שחיפשתם.
 
 
שימו לב – מכירת כפתורים מתבצעת בסיטונאות בלבד.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. צרו עמנו קשר עוד היום!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662