בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חרוזים לשמלות כלה

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

על חרוזים ושמלות כלה

 
חרוזים הם אביזרים קטנים יותר או גדולים קצת יותר והם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. הם מלווים את האנושות עוד משחר ההיסטוריה ומשמשים בדרך כלל לקישוטים של בגדים או ליצירת תכשיטים. שימושם, כמו גם סוגיהם רבים ומגוונים מאוד. איתן סוכנויות היא חברה העוסקת מזה שנים רבות ביבוא בדים ואביזרים לשמלות כלה. כל אחת תמצא מגוון עשיר ביותר של חרוזים, מהם ניתן לבחור את הסוג המתאים במיוחד לאופי של הכלה ולשמלה שבחרה. אם את נמצאת בשלבי תפירת שמלת כלה, את מוזמנת לאולם התצוגה שלנו, ואנחנו נפתח בפנייך עולם שלם של יופי.
 
 
סוגי חרוזים

חלק גדול מהחרוזים הם בעיקר דקורטיביים, והם עשויים מפלסטיק, זכוכית, פימו, חמר או חומרים פשוטים אחרים. הם משמשים ליצירת תכשיטים יומיומיים, לקישוט רהיטים, שטיחים ווילונות כמו גם לקישוט בגדים. אנו מוצאים עדות לקיומם של אביזרי הקישוט הללו עוד משחר ההיסטוריה, אחרי הכול אין זה סוד שתכשיטים ליוו את האדם עוד בטרם המעבר להתיישבות בישובי קבע, והחלו לצבור תאוצה גדולה אף יותר אחרי תחילת צבירת הרכוש הפרטי. המוזיאונים מלאים בתכשיטים עתיקים בהם ניתן לזהות לא מעט מאותם אביזרי אופנה.

חשוב לציין שקיימים חרוזים גם מסוג אחר לגמרי, אלו כבר עשויים מזהב, כסף ואבני חן. ערכם משמעותי מאוד והם משמשים לא רק כתכשיטים וקישוטים יפים אלא יש להם ערך אמיתי בשוק וניתן לסחור בהם. אלו מסוג זה ישמשו בדרך כלל בתעשיית התכשיטים היוקרתיים. תחליפים מעולים לחרוזים יקרי ערך הם אלו העשויים מקריסטל, דוגמת סברובסקי.
 
רוצים לדעת עוד? כנסו לעמוד חרוזים
חרוזים ושמלות כלה
 
 
 
חרוזים לשמלות כלה
 
 
 
חרוזים הם חלק בלתי נפרד משמלת הכלה, שהיא ה-שמלה בחייה של כל אישה. בלעדיהם שמלת הכלולות תיראה פשוטה ורגילה, אך כשבוחרים את אלו הנכונים הם יהפכו את הכלה לבלתי נשכחת. כמובן, החרוזים צריכים להתאים לסוגי הבדים שמהם נתפרת השמלה עצמה. כך למשל בדים עדינים כמו משי או שיפון ישתלבו מעולה עם חרוזי פנינים או קריסטלים. פרט חשוב נוסף שיש להקפיד עליו זה איכותם, שכן מצד אחד אסור בשום פנים ואופן לפנות לכיוון של מוצרים זולים מפלסטיק, משום שהם יוזילו את המראה של כל השמלה. מצד שני, פנייה לפנינים ולאבנים אמיתיות עלולה להיות הרבה יותר מדי יקרה ומיותרת. יש להשתמש בכאלו איכותיים המתאימים לסוגי הבדים של השמלה. העמידה בכלל הפשוט הזה תבטיח תוצאה מושלמת לשביעות רצונם של כולם.
 
תכשיטים לחתונה
 
התכשיטים הם חלק בלתי נפרד מהופעתה של הכלה. השאלה הגדולה היא איך לבחור את התכשיט המתאים ביותר לשמלה. התשובה פשוטה ביותר, אפשר להשתמש באותו סוג של חרוזים לעיצוב השמלה, לתכשיטים ואולי אף לעיצוב השיער. אם את יודעת להרכיב תכשיטים בעצמך, את תיהני מהכנת התכשיט לחתונה שלך, ואם את מעדיפה להשאיר את העבודה למקצועניות, לא תתקשי למצוא מישהי שתשמח לעזור לך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662