בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חרוזים

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

איתן סוכנויות - שיווק מגוון רחב של סוגי חרוזים בסיטונאות לכל מטרה - להזמנות לסיטונאים בלבד - 04-8416661

 
 
חברת איתן סוכנויות משווקת מגוון סוגי חרוזים:
 
 
כאשר אנו רוצים לקשט בדים או ליצור תוספת מעניינת לבגדים שלנו, חרוזים הם הפתרון האידיאלי. עדינים או בעלי נוכחות, קטנים או גדולים. כל אחד מהם והשיר שלו. הם תמיד תוספת עדינה, אלגנטית ומעניינת לבגד, אך יותר חשוב מכך :
 
 
 
חרוזים בסיטונאות
 
 
 
הם יוצרים בגד ייחודי. קיים מגוון עשיר של חרוזים בסיטונאות לקישוט בדים מסוגים שונים ולמטרות שונות ומגוונות. שילובם בבדים מחיה בדים "משעממים" ומוסיף יופי וייחוד לבגדים או בדים ישנים. באיתן סוכנויות ניתן למצוא מגוון עשיר ומיוחד שלהם לכל מטרה. אנו מקפידים על מגוון ועל איכות החומרים ויכולים גם לייעץ לכם כדי למצוא את החרוז הייחודי המתאים לכם.
 
חרוזים בסיטונאות לשמלות כלה
 
חרוזים לשמלות ערב משדרגים את מראה השמלה ויכולים להפוך אותה משמלה קלאסית לשמלה עם נגיעות מעניינות ושונות. בעיצוב שמלות כלה נעשה בהם שימוש כדי להסב את תשומת הלב אל אזורים מיוחדים בשמלה ולשדרג את מראה שמלת הכלה. בעיצוב שמלת כלה באמצעותם חשוב שלא להגזים ולשמור על קו עדין ונקי, כל זאת כמובן בהתאם לסוג הבד, סגנון השמלה ואופייה של האישה.
 
 

חרוזים לוילונות

 
כדי לעצב וילון פשוט או לשדרג את מראהו של וילון ישן, מומלץ להשתמש בקישוטי חרוזים. ניתן להשתמש בקישוטים אלה בעיצוב וילונות הבית כדי ליצור מראה מרשים יותר. ניתן לתפור אותם בתחתית הוילון לקבלת מראה קלאסי או לפזר כמה מהם על פני הוילון בצורה מסוימת כדי ליצור מראה בעל נוכחות. ניתן להשתמש בהם גם לבגדים ישנים - במקום לזרוק בגדים ישנים שכבר לבשתם פעמים רבות, מומלץ לשנות במעט את מראם. כדאי לחשוב על הוספה שלהם על גבי חולצה או מכנס (למשל מכנס ג'ינס) בהתאם לסגנונכם האישי, לקבלת מראה מעניין יותר וייחודי. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662