בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדים לשמלות ערב

 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 
שמלות ערב הן למעשה האחיות הצבעוניות והפחות מפוארות של שמלות הכלה. ניתן לעצב אותן במגוון רחב של צבעים, כאשר השמלות השחורות נחשבות לקלסיות ומפוארות במיוחד. מצד שני, עצם השימוש בצבע מהווה חלק ניכר ביותר מהעיצוב של השמלה.
 
מעבר לבחירת הצבע והעיצוב של השמלה, חשוב לבחור גם בד שיצליח להפיק את המרב מהעיצוב הייחודי. להלן כמה בדים בולטים במיוחד בתחום תפירת שמלות ערב.
 
 
בד שיפון
 
 
 
בדים לשמלות ערב
 
 
 
בד שיפון
 
 
 
בד שיפון
 
בד שיפון משמש לתפירה של שמלות ערב רבות, במיוחד אלו שדורשות נפח. הבד נארג בצורה של שתי וערב ממשי או מתחליפים סינתטיים שלו. ניתן ליצור נפח בשמלות שנתפרות מבד זה בזכות ניצול נכון של הנוקשות שלו. בד השיפון נראה טוב במגוון רחב של צבעים, ולכן מאפשר לתופרת השמלה לסמוך על ההצלחה הסופית.
 
בד משי
 
בד משי הטבעי נתפס מאז ומעולם כמוצר יוקרה, הוא אחד החומרים האהובים ביותר על מעצבי שמלות ערב. מדובר בבד חזק מאוד ודק מאוד (תלוי כמובן בסוג המשי), ולכן הוא נראה מעולה בצבעים חלקים ובוהקים, כמו גם בדוגמאות שונות. כל התכונות הללו הפכו אותו לבד מתאים במיוחד לשמלות ערב מיוחדות ועדינות. גם שמלה בעיצוב פשוט שנתפרה ממשי איכותי יושבת מעולה על הגוף.
 
בד טאפט
 
בד זה מבריק למראה, דק ונוקשה. הטאפט נראה טוב במיוחד בצבעים, משום ששילוב בין כמה צבעים באריגה יוצר אפקט של צבעים משתנים, מה שיכול להוסיף רבות למראה הכללי של השמלה. ניתן לייצר בד זה ממגוון חומרים, סינטתיים וטבעיים כאחד, כאשר הסוג היוקרתי ביותר נחשב לזה שמיוצר מסיבי משי.
 
מרבית הבדים המשמשים לתפירת שמלות כלה הם למעשה מוצרי יוקרה שעולים לא מעט כסף. עלותו של הבד עצמו היא שמעלה בצורה דרמטית כל כך את המחירים של שמלות הערב השונות. עם זאת בחירה בבד המתאים לעיצוב הנכון הופכת את שמלת הערב מיפה לבלתי נשכחת.
 
איתן סוכנויות גאה לספק לכם מבחר מרשים של בדים לשמלות כלה. לנו בדים מכל הצבעים ומכל הסוגים, ואם לא תמצאו את מבוקשכם, נשמח להזמין עבורכם את המוצר הדרוש לכם בצורה פרטנית.
 
 
או בסוגי בדים אחרים. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662