בדים
 
טלפון: 04-8416661
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדים לשמלות לכבוד יום האישה הבינלאומי

 
לכבוד יום האישה הבינלאומי נערכים אירועים רבים ברחבי הארץ. רוב הנשים אשר משתתפות באירועים אלה מעוניינות להיראות במיטבן ללא כל צל של ספק, מה שמצריך בחירת שמלה חדשה. על מנת לעשות זאת נכון, יש לבחור בדים לשמלות אשר ישתלבו עם העיצוב של השמלה, ועם המראה אשר האישה רוצה לשוות לעצמה בערב מיוחד מן הסוג הזה. 

 
 
 

סוגים שונים של בדים לשמלות

 
בדים לשמלות ניתן להשיג כיום במבחר רחב מאד של סוגים וצבעים אשר ניתן לתפור מהם שמלות ערב מקסימות לכל הדעות. למרות שהצבע השחור עדיין שולט בשמלות ערב גם כיום, נשים רבות אינן מוותרות על צבעוניות עדינה בבחירת הבד, ולשם כך יש מבחר גדול. 
 
 
 
בדים לשמלות
 
 
 

וכל כך למה?

 
הסוגים העיקריים של בדים לשמלות הם אלו:

  • בד שיפון – בד זה משמש לשמלות ערב אשר דורשות ניפוח. בד זה נארג בצורת שתי וערב ויש שהוא מיוצר מתחליפים סינתטיים. את הנפח של השמלה יוצרים מניצול הנוקשות של הבד, והוא נראה מצויין במגוון צבעים.
  • בד משי – משי טבעי נחשב לבד מאד יוקרתי והוא אחד מהחומרים המבוקשים ביותר לתפירת שמלות ערב. בד זה מאד חזק ומאד דק והוא נראה מצויין בצבעים חלקים ובוהקים. שמלות ערב מבד משי נראות מאד אלגנטיות ועדינות, גם אם השמלה תפורה בגזרה פשוטה.
  • בד טאפט – בד זה הוא דק ונוקשה והוא מצויין לצבעים מכיוון שהוא יוצר אפקט של מעבר צבעים על גבי השמלה. הסוג היוקרתי ביותר של בד זה  מיוצר ממשי, אבל יש גם תחליפים מחומרים סינתטיים.
  • בד סאטן – בד זה מאופיין בשני צדדים שונים, כאשר האחד חלק ומבריק והשני מחוספס ומט, וגם הוא משמש לתפירת שמלות ערב בטקסטורה חלקה ועדינה, אשר מאד נעימה למגע.

סקורניק איתן סוכניות בע"מ הם יבואני בדים מכל הסוגים, ואצלנו תוכלו למצוא את כל הנחוץ לכם לשם תפירת שמלת ערב מרהיבה באופן מיוחד ללא כל צל של ספק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתן סוכנויות בע"מ רח' שלמה בן יוסף 17, צ'ק פוסט חיפה | ת"ד 25373 , חיפה 31253 טל':  04-8416661 | פקס: 04-8416665 | טל: 04-8416662